ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОК «Південь»: росіяни атакували ракетами «Калібр» зерносховища на Миколаївщині, пошкодивши десяток житлових будинків
17:07 / 04.09.2022

ОДЕСА, 04 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь».

У повідомленні ОК «Південь» сказано:

Поточна оперативна обстановка на півдні України: станом на 12:00 04.09.2022

https://youtu.be/5KNn_syO6kQ

📌Обстановка в операційній зоні на південнобузькому напрямку залишається стабільно напруженою, але контролюється силами оборони.

📌Ворог продовжує ведення бойових дій на своїх рубежах оборони, втрачаючи логістику, надію на підтягування резервів та бойовий дух.

📌Протягом ночі здійснював обстріли, авіаційні та ракетні удари по наших позиціях та населених пунктах як вздовж лінії зіткнення, так і в тилових районах.

📌Миколаїв піддано масованому ракетному удару із застосуванням зенітно-ракетних систем С-300. Уражено об’єкти портової та промислової інфраструктури, житлові будинки. Суттєво пошкоджено три лікувальних і два навчальних заклади, готель та музей.

Попередньо без жертв та постраждалих. Детальна інформація уточнюється.

📌На світанку ворог атакував Вознесенськ та Очаків крилатими ракетами «Калібр». В обох випадках ракети влучили в зерносховища, спричинивши масштабні пожежі. Поранено цивільного охоронця об’єкту. З десяток житлових будинків пошкоджено.

📌Крилату ракету класу «повітря — поверхня» Х-59, випущену ворожим винищувачем СУ-35 по Миколаївщині знищено силами протиповітряної оборони.

📌По Нікопольському району ворог тричі вдарив з «Градів» та важкої артилерії. Без людських втрат.

📌У Нікополі внаслідок влучання у приватний будинок сталася пожежа, яку оперативно ліквідовано. Понівечено 5 житлових будинків та кілька господарських споруд. Виведена з ладу лінія електропередач.

📌У Марганецькій громаді пошкоджений приватний будинок, склади й прохідна місцевого заводу.

📌За результатами виконання вогневих завдань ракетно-артилерійськими підрозділами втрати ворога склали: 20 рашистів та 4️ одиниці авто-бронетехніки.

📌Корабельне угруповання противника в Чорному морі продовжує погрожувати застосуванням 16 високоточних ракет «Калібр», отже ракетна небезпека не втрачає актуальності.

‼️Будьте уважними і свідомими, не нехтуйте правилами безпеки, ретельно перевіряйте інформацію, ставтеся до неї критично, а до обмежень в рамках воєнного стану – з розумінням, дотримуйтеся встановленого порядку і алгоритмів дій за сигналами тривог, залишайте паніку підрозділам ворога і довіряйте силам оборони.

🇺🇦Все буде Україна! Бо ми щокроку ближче до Перемоги!


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
14:15 11.04.2026
14:08 11.04.2026
14:05 11.04.2026
09:53 11.04.2026
09:50 11.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.182