ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОК «Південь»: ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано 45 вогневих завдань по російських окупантах
09:08 / 17.11.2022

ОДЕСА, 17 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь».

У повідомленні ОК «Південь» сказано:

Поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок за 16.11.2022

▶️ Обстановка на південнобузькому та таврійському напрямку, як і у всій зоні нашої відповідальності досить напружена, але контрольована.

☑️ Противник продовжує облаштування оборони на різних її рубежах, вишукує способи налагодити логістику на лівому березі річки Дніпро в обхід вогневого контролю Сил оборони.

▶️ Продовжується контрбатарейне протистояння сил вздовж лінії зіткнення. Ворог наносить вогневе ураження по наших позиціях із застосуванням реактивних систем залпового вогню, важкої артилерії, мінометів.

☑️ З метою уточнення положення наших військ та корегування вогню артилерії ворог значно посилив повітряну розвідку вздовж лінії зіткнення.

▶️ Водночас, застосовує і ударні дрони

типу «Ланцет», «Zala». 2️⃣ саме таких

було знищено в Бериславському районі

зі стрілецької зброї.

🚀 Ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано 45 вогневих завдань.

Із втрат ворога нам відомо про

5️⃣ поранених і

3️⃣ одиниці авто-бронетехніки.

Остаточні результати дорозвідуються.

🌊 В Чорному морі з роздуванням штормової погоди корабельне угруповання ворожого недофлоту зменшено до 7️⃣ кораблів, серед яких 1️⃣ підводний ракетоносій. Тобто в першому споряджені 4️⃣ «Калібри». Але цілком імовірний вихід додаткових одиниць на позиції нанесення ударів.

▶️ Враховуючи всі загрози і ризики, що несе із собою бойова обстановка в регіоні, не наражайте себе на небезпеку, будьте свідомими і мудрими, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, дотримуйтесь алгоритму і правил дій, не довіряйте фейкам і сумнівним джерелам інформації. Довіряйте силам оборони та не сповіщайте ворога про їх дії заради вашої безпеки та захисту.

В єднанні наша сила!🤝

Разом до Перемоги!🇺🇦


Пошук:
розширений

Департамент інформації Одеської міськради
В Одесі продовжують фіксувати випадки вандалізму в міських зелених зонах
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.

Одеський Український театр запрошує на поетично-музичний перформанс до Дня Незалежності
Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».

Останні новини:
17:32 28.08.2026
17:09 28.08.2026
16:27 28.08.2026
16:13 28.08.2026
15:45 28.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018