ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Протягом тижня українські морпіхи знищили щонайменше 97 російських окупантів, 2 їх сховища з боєприпасами та багато техніки
13:14 / 03.02.2023

ОДЕСА, 03 ЛЮТОГО 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Військовослужбовці Військово-Морських Сил Збройних Сил України продовжують завдавати відчутних втрат російським окупантам.

Про це ІА «Контекст-Причорномор’я» повідомили в службі по зв'язках з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

В повідомленні українського флоту сказано:

Тижневе зведення Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Підрозділи ВМС у складі створених угрупувань продовжують виконувати завдання щодо відсічі повномасштабної збройної агресії російської федерації.

Так, за минулий тиждень нашим військовим вдалось знищити: 97 окупантів, 4 танки, 2-і бойові броньовані машини, 7 артилерійських систем, 4 безпілотні літальні апарати, 1 мінометний розрахунок та 2 сховища з боєприпасами.

Також Військово-Морські Сили Збройних Сил України разом з побратимами у складі угрупувань докладають усіх зусиль із забезпечення безпеки судноплавства для подолання продовольчої кризи.

Так, за минулий тиждень в рамках Чорноморської зернової ініціативи 14 суден покинули українські порти на борту яких було понад півмільйони тон зерна та інших продуктів харчування.

За тиждень, в інтересах рф прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили:

до Чорного моря – 193 судена, з них 48 продовжили рух у напрямку протоки Босфор;

до Азовського моря – 156 суден, з них 52 рухались з протоки Босфор;

Зазначені судна здійснювали рух із порушенням Міжнародної конвенції з охорони людського життя на морі (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS).

Станом на сьогодні на 10-ту ранку ситуація така:

в Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться 10 ворожих кораблів, з них 2 носії крилатих ракет «калібр» загальний залп яких становить близько 16 ракет;

в Азовському морі знаходиться 1 ворожий корабель;

в Середземному морі – 10 ворожих кораблів, з них 5 носіїв крилатих ракет «калібр» загальний залп яких становить – 72 ракети;

Довіряйте офіційним джерелам і пам’ятайте — ми даємо гідну відсіч агресору і знищуємо його в морі, на землі та у повітрі!

Вірте у Збройні Сили України!

Слава Україні!


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
15:06 19.06.2026
14:20 19.06.2026
13:43 19.06.2026
13:23 19.06.2026
12:41 19.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012