![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: ворог активно проводить розвідувальну діяльність
15:40 / 25.02.2023
ОДЕСА, 25 ЛЮТОГО 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Росіяни здійснюють обстріли південних населених пунктів та повітряну розвідку, повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я». Про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування «Південь». У повідомленні сказано, що обстановка в зоні відповідальності Сил оборони півдня України залишається стабільно складною, але контрольованою. Ворог продовжує підступно обстрілювати мирні населені пункти правобережжя. За ніч і першу половину доби здійснив понад 30 обстрілів, внаслідок яких постраждали 5 цивільних осіб, пошкоджено приватні і багатоквартирні будинки, автомийку та автівки, комунальні підприємства забезпечення міської інфраструктури та крамниці. По Дніпро-Бузькому лиману ворог здійснив мінометний обстріл з Кінбурнської коси. Втрат та руйнувань не зафіксовано. В Бериславському районі знов підірвались цивільні. Двоє чоловіків, незважаючи на заборону профільних фахівців ДСНС, які здійснювали заходи розмінування місцевості, висунулись на тракторі в поле для проведення сільськогосподарських робіт. За кілька хвилин пролунав вибух. На місце події було спрямовано фахівців з розмінування та швидку медичну допомогу, але обидва фермери загинули. У самому Херсоні, неподалік річкового порту один з місцевих мешканців на території власної дачі натрапив на розтяжку. З важкими травмами його госпіталізували. Корабельне угруповання ворога в Чорному морі тримається на ракетобезпечній для себе відстані від контрольованого Україною берега. Це 9 кораблів, серед яких 1 надводний ракетоносій, споряджений 8 ракетами типу «Калібр». Ворог продовжує повітряну розвідку, а значить не виключені ракетні удари, як масовані, так і точкові. Не нехтуйте заходами безпеки, дослухайтесь попереджень про повітряну тривогу, не наражайте себе на мінну небезпеку ані на суші, де після деокупації ще не відпрацювали фахівці, ані в прибережній зоні та на узбережжі, де штормове море може винести морську міну. Будьте пильні та свідомі. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
![]() 28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».
Останні новини:
20:06 01.05.2026
17:59 01.05.2026
17:56 01.05.2026
17:53 01.05.2026
17:11 01.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |