ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили щонайменше 5 російських окупантів та їх СП
13:28 / 28.11.2023

ОДЕСА, 28 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь».

У повідомленні ОК «Південь» сказано:

Оперативна обстановка в зоні відповідальності Сил оборони півдня України залишається напруженою.

В діях противника ознак формування наступальних угруповань не виявлено, але ротація для поповнення сил проводиться активно.

➡️ Сили оборони надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра, продовжують контрбатарейну боротьбу, наносять вогневі ураження по позиціях і по тилах противника.

🌊 Попри потужний шторм ворог вивів у море 1 надводний та 2 підводних ракетоносії споряджені до 16 ракет типу “Калібр”.

🔴 Протягом доби (з 7.00 до 7.00) противник наніс авіаційний удар із застосуванням керованої ракети повітряного базування Х-59, намагаючись уразити важливу інфраструктуру в Кривому Розі. Критичних руйнувань та втрат немає.

З БпЛА різних модифікацій ворог здійснив скид 15 осколкових боєприпасів по населених пунктах Херсонщини.

Жертв серед населення немає.

⚡️ За минулу добу здійснив 3 обстріли міста Херсон, обстріляні акваторія Очаківської громади, місто Очаків та Дмитрівка на Миколаївщині. Внаслідок злочинних дій ворога поранено 1 цивільну особу, пошкоджено 1 адміністративну будівлю, декілька приватних будинків та газогін.

📡 Сили оборони півдня продовжують виконання вогневих завдань.

За минулу добу знищено ще один спостережний пункт і 5 окупантів.

Інші результати бойової роботи дорозвідуються.

Йдемо вперед, разом — до Перемоги! 🇺🇦


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

В Одеській національній науковій бібліотеці стартує ювілейний конкурс читацьких відгуків «Книголюб-2026»
28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».

Останні новини:
10:52 02.05.2026
10:49 02.05.2026
10:40 02.05.2026
07:39 02.05.2026
07:28 02.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012