![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
За минулу добу на Півдні України знищено російську ракету, 9 їх «шахедів» та два розвідувальних БПЛА
12:05 / 24.02.2024
ОДЕСА, 24 ЛЮТОГО 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію щодо наслідків російського повітряного удару по південних регіонах нашої країни. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Повітряного командування «Південь». У повідомленні командування сказано: У ніч на 24 лютого 2024 року ворог знову вдався до підступної нічної атаки із застосуванням ударних дронів та керованих авіаційних ракет Х-59 з акваторії Азовського моря. Силами та засобами протиповітряної оборони повітряного командування «Південь» у взаємодії із протиповітряною обороною інших складових Сил оборони півдня України знищено: 🔹 керовану авіаційну ракету Х-59 на Миколаївщині; 🔹 7 ворожих ударних БпЛА «Shahed-136/131», з яких 5 на Одещині та 2 на Миколаївщині. Також протягом минулої доби, 23 лютого 2024 року, знищено 2 розвідувальні БпЛА: «ZALA» на Миколаївщині та «Supercam» на Херсонщині. 🇺🇦 Разом до перемоги! Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування «Південь» |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні новини:
13:39 27.12.2025
11:56 27.12.2025
11:07 27.12.2025
11:06 27.12.2025
10:57 27.12.2025
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 2.100 |