ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили 114 російських окупантів та багато їх техніки
14:53 / 22.03.2024

ОДЕСА, 22 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь».

У повідомленнях ОК «Південь» сказано:

Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах.

Протягом доби отримали підтвердження, що у ворога стало менше на:

- 114 окупантів;

- 76 одиниць озброєння та військової техніки, з них:

Херсонський напрямок:

- 49 окупантів;

- 1 зенітний ракетний комплекс “Оса”;

- 1 зенітну установку;

- 13 гармат;

- 4 міномети;

- 18 одиниць авто-бронетехніки;

- 1 розвідувальний БпЛА “Орлан-10”;

- 4 човни.

Знищено польовий пункт боєпостачання.

Оріхівський напрямок:

- 65 окупантів;

- 1 зенітно ракетний комплекс;

- 5 гармат;

- 5 мінометів;

- 1 автоматичний гранатомет;

- 15 одиниць авто-бронетехніки;

- 4 станції радіоелектронної боротьби;

- 3 аерофотостанції.

Знищено місце зберігання ПММ.

Йдемо вперед, разом – до Перемоги!

***

В операційній зоні Сил оборони півдня триває щоденна контрбатарейна боротьба.

Ворог не припиняє тиску як артилерійськими обстрілами, так і застосуванням авіації, ударних дронів різних типів, а також проводить розвідку із застосуванням безпілотних шпигунів.

За минулу добу на лівобережжі Дніпра не наважився штурмувати наші позиції. А на Оріхівському напрямку здійснив 8 штурмів, з яких 6 в районі Роботиного, по 1 в районах Малої Токмачки та Старомайорська. Зазнавши втрат, відійшов на свої вихідні позиції.

Наші бійці продовжують здійснюють комплексні заходи з утримання та укріплення позицій.

На бойове чергування у Чорне море ворог вивів 2 підводні ракетоносії, спорядження яких до до 8 крилатих ракет типу “Калібр”.

Протягом бойової доби окупанти здійснили 3 авіаційні удари застосувавши 6 керованих авіабомб в напрямку Роботино та Вербового, а також нанесли удар 12 некрованими авіаційними ракетами по Старомайорську.

Не припиняючи терор мирного населення прифронтових регіонів Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей, ворог застосував 151 FPV-дрон, 20 ударних БпЛА типу “Ланцет” та скинув 196 осколкових боєприпасів.

Внаслідок ворожих ударів дронами на Херсонщині пошкоджено 2 приватні будинки та цивільний автомобіль.

На Херсонщині ворожі війська 5 разів гатили з артилерії по Херсону, 4 рази по Садовому, 3 – по Кізомису, 2 – по Білозерці. Також під обстрілами опинились Тягинка, Токарівка, Станіслав, Іванівка, Велетенське, Комишани, Козацьке, Берислав, Антонівка, Зимівник, Широка Балка, Дудчани та Золота Балка.

Внаслідок злочинних дій ворога під час артилерійських обстрілів Херсонської області 2 цивільні особи загинули, 7 поранено. Пошкоджено багатоповерхівки, адмінбудівлі, об’єкт критичної інфраструктури, навчальний заклад, дитячий садок, приватні житлові будинки, господарські споруди, газогін, сільгосптехніку та цивільні автомобілі.

На Запоріжжі ворожою артилерією обстріляні Малинівка, Чарівне, Білогір’я, Новоданилівка, П’ятихатки, Оріхово, Гуляйполе, Вербове, Левадне, Роботино, Мала Токмачка та Новоандріївка. Внаслідок обстрілів пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури.

На Дніпропетровщині ворог обстрілював артилерією Нікополь, Червоногригорівку. Жертв серед цивільного населення немає.


Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
00:38 24.05.2024
19:07 23.05.2024
17:53 23.05.2024
17:52 23.05.2024
17:16 23.05.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.909