![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили 135 російських окупантів, 13 їх гармат та багато іншої техніки
13:37 / 07.05.2024
ОДЕСА, 07 ТРАВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленнях ОК «Південь» сказано: Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах. Протягом доби отримано підтвердження про зменшення кількості особового складу противника на 135 осіб. Також ворог втратив 26 одиниць озброєння та військової техніки, з них: - 1 танк; - 13 гармат; - 1 міномет; - 6 одиниць авто-бронетехніки; - 3 розвідувальних БпЛА; - 1 аерофотостанція; - 1 човен. 💥 Знищено 2 польові пункти боєпостачання та 3 спостережні пункти. *** ⚡️ Попередня доба в операційній зоні Сил оборони Півдня минула в контрбатарейному протистоянні та відбитті ворожих штурмів. Ворог не полишав спроб вибити наші підрозділи із зайнятих позицій, проте не досяг успіху. ➡️ На Оріхівському напрямку окупанти здійснили 6 штурмів: 2 в районі Старомайорського та 4 в районі Роботиного. ➡️ На лівобережжі Дніпра тимчасово окупованої Херсонщини ворог тричі безуспішно штурмував. Зазнавши втрат, відійшов на свої вихідні позиції. ⏺ Окупанти здійснили артилерійські обстріли, завдали численних авіаційних ударів із застосуванням керованих авіабомб та некерованих авіаційних ракет, використали велику кількість ударних дронів різних типів, постійно здійснюють аеророзвідку. ⏺В операційній зоні за минулу добу зафіксовано проліт 192 розвідувальних БпЛА. 🌊 Кораблів флоту противника у Чорному та Азовському морях не спостерігається. Ракетоносії перебувають у пунктах базування. Намагаючись зберегти корабельно-катерний склад, ворог продовжує змінювати місця стоянок. 🔴 Продовжуючи терор мирного населення прифронтових територій Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської областей, ворог застосував 202 FPV-дрони, 13 ударних БпЛА типу “Ланцет”, скинув з БпЛА різних модифікацій 187 осколкових боєприпасів. 🗣 Унаслідок застосування ворогом засобів ураження по Херсону та близько десятка населених пунктів Херсонщини пошкоджено адмінбудівлі, багатоповерхівки, приватні житлові будинки, газогін та цивільні автомобілі. 📍 На Миколаївщині ворожа артилерія обстріляла акваторію Очаківської громади. Люди не постраждали. 📍 На Дніпропетровщині ворог завдав артилерійських ударів по Нікопольщині, Мирівській та Марганецькій громадах. Унаслідок ворожих обстрілів пошкоджені приватні житлові будинки, господарська споруда, крамниця, газогін та лінії електропередачі. Жертв серед населення немає. 📍 На Запоріжжі під ворожим вогнем перебувало 8 населених пунктів. Унаслідок застосування противником артилерії пошкоджені приватні будинки та господарські споруди. Жертв серед населення немає. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:30 22.07.2026
17:24 22.07.2026
16:36 22.07.2026
16:23 22.07.2026
16:13 22.07.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017 |