![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Генштаб: сьогодні вже відбулось 64 бойових зіткнення Сил оборони України з російськими окупантами
18:51 / 05.06.2024
ОДЕСА, 05 ЧЕРВНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Збройні Сили України повідомили про зміни оперативної ситуації за останню добу. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці «Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine». У повідомленні Генштабу ЗС України сказано: Оперативна інформація станом на 16.00 05.06.2024 щодо російського вторгнення. З початку доби по всій лінії фронту відбулося 64 бойових зіткнення. Не зменшується тиск російських окупантів по всій лінії фронту. Ворог шукає шляхи аби потіснити наші підрозділи із зайнятих позицій. Продовжують активні дії російські окупанти на Сіверському напрямку. Кількість бойових зіткнень тут зросла до шести. Чотири атаки українські захисники відбили, дві — ще тривають біля Верхньокамянського і Роздолівки. На Краматорському напрямку російські війська продовжують спроби просунутись уперед у районах Калинівки та станції Алебастрова – тривають бойові зіткнення. Загальна кількість їх на напрямку зросла до дев’яти. Ворог не збавляє темпів на Покровському напрямку. Від початку доби підрозділи Сил оборони відбили вже 12 штурмових дій окупантів. Ще п’ять — тривають. Противник продовжує атаки біля Євгенівки та у чотирьох локаціях в районі села Сокіл. Ворог і далі атакує на Времівському напрямку. Всі шість боєзіткнень — в районі Урожайного, половина з них продовжуються. На Придніпровському напрямку російські терористи знову скидають авіабомби – цього разу у райони Токарівки і Дніпровського впало загалом шість КАБів. На решті напрямків – без особливих змін. Українські воїни вживають необхідних заходів для виснаження наступального потенціалу ворога. Приєднуйтесь до Сил оборони! Разом переможемо! Слава Україні! |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
![]() З 12 по 21 червня 2026 року за підтримки Державного агентства України з питань кіно відбудеться щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест».
Останні новини:
14:29 11.05.2026
14:21 11.05.2026
13:12 11.05.2026
13:06 11.05.2026
12:28 11.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018 |