![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили 55 російських окупантів, 9 їх бліндажів та багато техніки
13:09 / 15.10.2024
ОДЕСА, 15 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в Телеграм-каналі Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: Ворог продовжує активні бойові дії на Придніпровському напрямку. За минулу добу відбито 8 штурмів. Розпочалась 965-а доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Впродовж минулої доби зафіксовано 8 штурмів на Херсонському та 2 штурми на Запорізькому напрямках. Минулої доби під ворожим вогнем і авіаударами опинився Херсон та більше 20 населених пунктів області. Від дій окупантів 4 людини загинули, ще 6 — дістали поранення. На Миколаївщині ворог атакував обласний центр, Куцурубську та Галицинівську громади. Ворог бив артилерією, дронами типу FPV та ракетами. 1 людина загинула, ще 16 — дістали поранення. На Дніпропетровщині ворог атакував Нікополь та Червоногригорівську громаду. Бив дронами та РСЗВ. Люди не постраждали. На Запоріжжі окупанти обстріляли близько 10 населених пунктів області. Люди не постраждали. ☑ ВТРАТИ ВОРОГА: Впродовж доби втрати особового складу противника склали 55 осіб. Також ворог втратив 21 одиницю озброєння та військової техніки, з них: - 8 одиниць автомобільної та броньованої техніки (з них 1 БТР) - 5 гаубиць - 2 мотоцикли - 2 міномети - 1 starlink - 3 човни. ☑ Знищено 5 БпЛА типу “Shahed-136”. ☑ Уражено 9 бліндажів, 2 місця зберігання боєприпасів, 3 спостережні пункти, вогневу позицію. |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 30 травня парк імені Т. Шевченка перетвориться на великий простір дитинства, радості та щирих емоцій
KIDS FEST на Мушлі «Маленькі. Вільні. Щасливі» — це масштабне міське свято для дітей і родин із сімейним забігом, концертною програмою, творчими та спортивними локаціями, аніматорами, ростовими ляльками, роботами-велетнями, подарунками, фарбами-холі, фонтаном емоцій від пожежних машин та багатьма сюрпризами.
Останні новини:
12:34 31.05.2026
10:43 31.05.2026
10:37 31.05.2026
10:32 31.05.2026
10:30 31.05.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013 |