![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили 44 російських окупанти, 8 їх гармат та багато іншої техніки
11:20 / 24.10.2024
ОДЕСА, 24 ЖОВТНЯ 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в Телеграм-каналі Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: Сили оборони Півдня України в ході контрбатарейної боротьби знищили 8 ворожих артсистем та одну РСЗВ «Град» Розпочалась 974-а доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Впродовж минулої доби зафіксовано 4 штурми на Херсонському та 1 штурм на Запорізькому напрямках. Під ворожим вогнем і авіаударами перебували місто Херсон та ще більше двох десятків населених пунктів області. 2 людей загинуло, ще 7 — дістали поранення. На Миколаївщині росіяни завдали артилерійських ударів по акваторії Очаківської громади та атакували дроном-камікадзе територію Куцурубської громади. На Дніпропетровщині ворог тероризував Нікопольщину, Покровську, Мирівську, Марганецьку та Червоногригорівську громаду артилерією, РСЗВ та дронами. Одна людина поранена. На Запоріжжі окупанти обстріляли 9 населених пунктів. Ворог завдав 6 авіаційних ударів, 8 обстрілів з РСЗВ, також застосував артилерію та дрони-камікадзе. Двоє людей загинуло. Втрати ворога: - 44 особи - 8 гармат, з них «Гіацинт-Б» та «Мста-Б» - 1 РСЗВ БМ-21 «Град» - 5 одиниць автомобільної техніки - 1 багі - 5 мотоциклів - 8 розвідувальних БпЛА - 1 комплекс відеоспостереження «Муром-М» - 19 БпЛА типу «Shahed-136» - 7 бліндажів - 1 місце зберігання боєприпасів - 1 місце зберігання МТЗ - 3 спостережні пункти |
Пошук:
![]() Департамент інформації Одеської міськради
за минулі вихідні невідомі пошкодили лавку на Кримському бульварі та повалили урну на Приморському бульварі. Працівники КП «Міськзелентрест» оперативно відновлюють пошкоджене майно та закликають містян берегти комунальне майно й повідомляти про випадки вандалізму до поліції.
![]() Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька 23 серпня проведе поетично-музичний перформанс «35 історій Незалежності: слова й гармонії, народжені любов’ю».
Останні новини:
17:41 27.08.2026
16:52 27.08.2026
16:37 27.08.2026
16:31 27.08.2026
16:24 27.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |