![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили 51 російського окупанта, 5 їх СП та багато техніки
11:47 / 14.02.2025
ОДЕСА, 14 ЛЮТОГО 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в Телеграм-каналі Оперативного командування ЗСУ «Південь». У повідомленні ОК «Південь» сказано: 🛡 Сили оборони Півдня України продовжують завдавати вогневого ураження по місцях дислокації ворога, його вогневих позиціях та тилах. За минулу добу ворожі втрати склали: - 51 окупант 🔴 зенітно-ракетний комплекс «Тор-М2» 🔴 ракетна система залпового вогню «Град» - танк Т-72 - 16 мінометів - 29 одиниць авто- та бронетехніки, у тому числі бронеавтомобіль підвищеної захищеності «Тайфун» - 26 ударних БпЛА типу «Shahed-136» - 14 розвідувальних БпЛА типу «Zala», «Supercam» та «Орлан-10» - 8 квадроциклів та мотоциклів - 4 човна - 1 засіб РЕБ - 11 антен управління БпЛА - 2 місяця зберігання боєприпасів - 2 генератори та трансформатор - 1 підстанція - 1 камера відеоспостереження - 2 польові склади для зберігання матеріально- технічний засобів. Уражено та зруйновано: - 67 бліндажів/укриттів - 5 спостережних пунктів Слава Україні! |
Пошук:
![]() Одеський зоопарк
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
18:49 27.03.2026
18:47 27.03.2026
16:42 27.03.2026
16:38 27.03.2026
15:28 27.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.086 |