![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Протягом доби на Півдні України знищено 16 російських повітряних цілей
11:31 / 19.04.2025
ОДЕСА, 19 КВІТНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію щодо протидії російській активності в повітрі у південних регіонах нашої країни. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Повітряного командування «Південь». У повідомленні командування сказано: У ніч на 19 квітня 2025 року (із 21:00 18 квітня) протиповітряною обороною півдня України збито 11 ворожих ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів. Також вночі російські окупаційні війська завдали ракетного удару по Одещині. Ворог застосував ракети наземного та повітряного базування, зокрема: - 3 балістичні ракети «Іскандер-М» (район пуску – Крим); - 2 протикорабельні ракети «Онікс» (район пуску – Крим); - 3 протирадіолокаційні ракети Х-31П. Пуски ракет здійснювались із території тимчасово окупованого Криму. Внаслідок ворожої атаки постраждала Одещина. Упродовж минулої доби, 18 квітня, знищено один розвідувальний БпЛА «Supercam», а також чотири ударні дрони, з яких три «Молнія» та один «Ланцет». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
09:27 14.02.2026
09:20 14.02.2026
09:18 14.02.2026
09:13 14.02.2026
09:09 14.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.139 |