![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
ВМС ЗСУ: на бойовому чергуванні в Чорному та Азовському морях російських кораблів немає
09:05 / 18.06.2025
ОДЕСА, 18 ЧЕРВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Військово-Морських Сил Збройних Сил України повідомили про обстановку в Чорному та Азовському морях. Про це ІА «Контекст-Причорномор’я» повідомили в службі по зв'язках з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України. В повідомленні українського флоту сказано: Станом на 06:00 18.06.2025 ▪ В Чорному морі ворожі кораблі відсутні; ▪ в Азовському морі ворожі кораблі відсутні; ▪ в Середземному морі 3 ворожі кораблі, з яких 1 є носієм крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 8 ракет. За добу в інтересах рф прохід Керченською протокою здійснили: до Чорного моря – 5 суден, з них 3 продовжили рух у напрямку протоки Босфор; до Азовського моря – 7 суден, з них 2 рухалися з протоки Босфор. ⚠рф продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:11 04.08.2026
16:49 04.08.2026
16:30 04.08.2026
15:18 04.08.2026
15:07 04.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015 |