ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




ОК «Південь»: оборонці українського Причорномор’я за добу знищили 42 російських окупанти, 2 їх пункти зберігання боєприпасів ПММ та багато техніки
09:08 / 12.08.2025
Збройні Сили

ОДЕСА, 12 СЕРПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Представники Оперативного командування «Південь» повідомили про обстановку в своїй зоні відповідальності.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться в Телеграм-каналі Оперативного командування ЗСУ «Південь».

У повідомленні ОК «Південь» сказано:

Оперативна інформація станом на 08.00 12.08.2025 року.

На Півдні України ворог продовжує активно застосовувати у штурмових діях мототехніку. За останній тиждень Сили оборони знищили більше сотні мотоциклів, квадроциклів та багі.

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони відбили ворожу атаку поблизу Малинівки.

На Оріхівському напрямку ворог здійснив два штурми в районі Кам’янського та в напрямку Новоданилівки.

Минулої доби на Придніпровському напрямку ворог сім разів без успіху намагався просунутися до укріплень наших оборонців.

На південному напрямку минулої доби противник активно застосовував авіацію, завдавши 3 авіаудари із застосуванням 5 коригованих авіабомб та 43 некерованих авіаційних ракет.

Впродовж минулої доби окупанти нанесли 650 ударів дронами-камікадзе різних модифікацій та здійснили 100 скидів з БпЛА, використавши понад 130 боєприпасів.

Протягом доби противник здійснив 190 обстрілів по позиціях наших захисників та мирних мешканцях прилеглих до лінії фронту територій, використавши більш ніж 660 боєприпасів. Під вогнем були населені пункти Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Внаслідок російської агресії на Херсонщині 5 людей дістали поранення. Пошкоджено багатоповерхівку та 13 приватних будинків, стільникову вежу, господарчу споруду, автозаправну станцію та приватні автомобілі.

Троє жінок отримали поранення внаслідок ворожих атак по Запорізькій області.

На Нікопольщині Дніпропетровської області від російських обстрілів постраждала жінка. Зазнали руйнувань дві багатоповерхівки і лінія електропередач.

На Миколаївщині обстріли спричинили займання на території фермерського господарства та у приватних домогосподарствах.

Сили оборони Півдня України продовжують уражати місця дислокації ворога, його вогневі позиції та тили.

За минулу добу ворожі втрати склали:

- 42 окупанти

- 4 артилерійських систем

- 26 одиниць автомобільної техніки

- 1 ЗРК «Бук-М3»

- 2 БпЛА (Орлан, Supercam)

- 2 комплекси РЕБ

- 19 мотоциклів

- 1 багі

- 1 човен

- 1 гідроскутер

- 2 антени зв’язку

- 1 генератор

- 2 пункти зберігання боєприпасів

- 1 місце зберігання майна

Зруйновано:

- 18 укриттів

- 1 спостережний пункт

Слава Україні!


Пошук:
розширений

Игорь Коваль
Дискусійний клуб: Китай – нова наддержава? 🌏
У подкасті одеських полiтологiв «Дискусійний клуб Ігоря Коваля» говоримо про роль Китаю у світі та що це означає для України. Дивіться зараз!

Його пісні зігріють всіх! CHEEV 7 грудня в Одесі з грандіозним концертом
7 грудня надзвичайний CHEEV з великим концертом виступить в Одесі. Початок о 18.00 у філармонії.

Останні новини:
17:21 05.12.2025
16:31 05.12.2025
15:46 05.12.2025
15:00 05.12.2025
14:57 05.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.799