ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Для повышения конкурентоспособности наших предприятий необходимо внедрить систему управления качеством товаров и услуг», — «Одессастандартметрология»
10:11 / 19.11.2011

ОДЕССА, 19 НОЯБРЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Заместитель директора ГП «Одесский региональный центр стандартизации метрологии сертификации» Руслан Злобин считает, что для повышения конкурентоспособности наших предприятий необходимо внедрить систему управления качеством товаров и услуг, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение Р. Злобин выразил вчера, 18 ноября, в ходе пресс-конференции, посвященной прошедшей Европейской неделе качества в Украине.

«Для улучшения качества, для повышения конкурентоспособности наших предприятий, при выходе на европейский рынок или на рынки Таможенного союза, необходимо иметь какое-то конкурентное преимущество или хотя бы стараться иметь возможность конкурировать с теми предприятиями, которые находятся на территории тех стран. Этому всему может способствовать внедрение системы управления качеством на предприятиях в нашей стране», — отметил замдиректора.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:39 12.02.2026
17:03 12.02.2026
16:35 12.02.2026
15:43 12.02.2026
15:32 12.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.933