ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



АМКУ разрешил кипрской компании получить контрольный пакет акций Одесского НПЗ
13:05 / 22.05.2013

ОДЕССА, 22 МАЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Антимонопольный комитет Украины представил разрешение кипрской компании «Empson Limited» на приобретение доли в уставном капитале двух одесских компаний, в частности, ОАО «Одесский нефтеперерабатывающий завод», что обеспечит превышение 50% голосов в высшем органе управления общества, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 22 мая, в пресс-службе Антимонопольного комитета Украины.

По информации пресс-службы, АМКУ предоставил разрешение компании «Empson Limited» (г. Никосия, Кипр) на приобретение акций ОАО «Одесский нефтеперерабатывающий завод» (г. Одесса), что обеспечивает превышение 50% голосов в высшем органе управления общества.

Также АМКУ предоставил разрешение компании «Empson Limited» (г. Никосия, Кипр) на приобретение доли в уставном капитале ООО «Энергия и газ Украина» (г. Одесса), что обеспечивает превышение 50% голосов в высшем органе управления общества.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
08:19 05.08.2026
17:51 04.08.2026
17:46 04.08.2026
17:11 04.08.2026
16:49 04.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014