ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



#Залишаємосьвдома: освященные к Пасхе вина SHABO будут доставлять на дом по праздничной цене
15:59 / 13.04.2020
Бизнес

ОДЕССА, 13 АПРЕЛЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Винодельня SHABO помогает украинцам отпраздновать Пасху в режиме #Залишаємосьвдома: можно заказать доставку уже освященного вино по праздничной цене.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе винодельни SHABO.

В сообщении предприятия сказано:

Друзі, аби ви мали можливість замовити освячене вино та залишатися на свята вдома, ми розробили спеціальний сайт:

http://www.dovelykodnya.shaboshop.com.ua

За зниженими святковими цінами можна замовити:

Кагор Classic

Каберне Classic

Мерло Reserve

Сапераві Grande Reserve

І нехай цього року у кожній родині буде затишна атмосфера та традиційні атрибути Великодня на святковому столі.

#ЗалишаємосьВдома

Как уже сообщало, притом неоднократно, ИА «Контекст-Причерноморье», винодельня SHABO оказывает серьёзную поддержку местным медикам в борьбе с распространением коронавируса.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв і SET University відкрили стипендію на MBA-програму в UC Berkeley Haas
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.

В Одесі відкрилася виставка «Радісний подих» до Дня Української Державності
В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.

Останні новини:
17:51 04.08.2026
17:46 04.08.2026
17:11 04.08.2026
16:49 04.08.2026
16:30 04.08.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015