![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Винодельня SHABO рассказала об особенностях своего вина, уже освященного к Пасхе
17:44 / 14.04.2020
ОДЕССА, 14 АПРЕЛЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Винодельня SHABO помогает украинцам отпраздновать Пасху в режиме #Залишаємосьвдома и рассказывает об особенностях своего вина, уже освященного к празднику. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе винодельни SHABO. В сообщении предприятия сказано: Традиції важливо зберігати за будь-яких обставин. Тож ми попіклувалися аби у кожній родині за святковим великоднім столом була пляшка освяченого за всіма канонами Кагору від SHABO. До того ж, у цьому році він у нас ще й і особливий на смак: По-перше, ми виробляємо його з власного винограду сортів Каберне та Мерло. По-друге, при виробництві ми застосовуємо, як традиційні технології, так і інновації: аби виноградні ягоди максимально віддали весь свій солодкий смак вину, наші технологи використовують нетипову для українського Кагору технологію зупинки бродіння спиртом. Завдяки цьому вино набуває природну солодкість без додавання концентрату. Замовити натуральний освячений Кагор SHABO можна тут: http://www.dovelykodnya.shaboshop.com.ua Ціни приємно знижені для вас! Как уже сообщало, притом неоднократно, ИА «Контекст-Причерноморье», винодельня SHABO оказывает поддержку местным медикам в борьбе с распространением коронавируса. Сегодня предприятие за это поблагодарил председатель Одесской ОГА. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.
![]() 28 квітня 2026 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться урочисте відкриття XV ювілейного Всеукраїнського конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2026».
Останні новини:
17:05 28.04.2026
16:24 28.04.2026
16:20 28.04.2026
16:14 28.04.2026
15:52 28.04.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.579 |