ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



SHABO стремится к повышению культуры потребления игристого вина украинцами и гостями страны
16:51 / 16.08.2020
Бизнес

ОДЕССА, 16 АВГУСТА 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В августе, который считается месяцем изобретения самого праздничного напитка — шампанского, SHABO рассказало о создании в своих заведения идеальных условий для дегустаций игристого вина.

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе винодельни SHABO.

В сообщении предприятия сказано:

Ми дбайливо зберігаємо культуру й традиції шабських виноробів, які ще в 19 сторіччі створювали в Шабо ігристі вина.

У 2013 році ми збудували величезний комплекс — Дім ігристих вин, який наші гості часто порівнюють зі старовинним палацом.

Саме в ньому наші майстри створюють досконалі ігристі вина за двома технологіями: класичним методом шампанізації та методом Charmat.

Ми хочемо, аби тисячі бульбашок нашого ігристого донесли до вас свіжий та хрусткий смак щойно зірваного винограду.

Тому дегустація в Домі ігристих вин проходить в залі з особливою та навіть магічною атмосферою:

🥂 Натуральні відтінки дерева

🥂 Ледь-ледь приглушене світло

🥂 Панорамні вікна

🥂 Широченний балкон з мальовничими видами на виноградники

Запрошуємо вас в атмосферу SHABO


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
17:21 03.04.2026
17:09 03.04.2026
16:54 03.04.2026
16:50 03.04.2026
15:23 03.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 3.490