![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В SHABO рассказали, чем привлекает посетителей Центр культуры вина
11:22 / 30.03.2021
ОДЕССА, 30 МАРТА 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Винодельческое предприятие SHABO рассказало о наиболее выдающихся особенностях Центр культуры вина Шабо. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе винодельни SHABO. В сообщении предприятия сказано: Використовуємо карантин, як час для рефлексії й вдосконалення ✨ Як тільки двері Центру культури вина знову відчиняться, ви зможете потрапити на оновлену екскурсію VIP. Разом ми відвідаємо: 🍇 музей SHABO з неймовірною історією, двохсотрічними погребами та сучасним мистецтвом; 🍇 пам'ятник виноградній лозі, колекцію малих скульптурних форм «Лики лози» та арт-галерею; 🍇 мультимедійний фонтан Діоніса та Альпійську гірку; 🍇 історичний хересний підвал; 🍇 Винний дім, де ви познайомитеся з виробництвом тихих вин та побачите енотеку преміальних вин; 🍇 Коньячний дім, а саме відділення дистиляції та витримки коньячних спиртів. 🍇 Дім ігристих вин SHABO, де ви дізнаєтесь тонкощі виробництва за класичною технологією шампанізації в пляшках та за технологіями Charmat і Charmat Lungo. Підсилити враження від мандрівки усі охочі зможуть завдяки дегустації п’яти тихих вин з колекції Grand Reserve та ігристого SHABO Special Edition. Стежте за новинами на нашій сторінці, щоб не пропустити відкриття Центру 🥂 |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:56 20.02.2026
17:20 20.02.2026
16:35 20.02.2026
16:01 20.02.2026
15:45 20.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.082 |