![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
SHABO получило два «золота» на престижном международном конкурсе
09:25 / 08.07.2021
ОДЕССА, 08 ИЮЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Винодельческое предприятие SHABO получило две золотые медали на одном из самых престижных дегустационных конкурсов Decanter World Wine Awards 2021. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе винодельни SHABO. В сообщении предприятия сказано: Кращі українські на кращому всесвітньому 😍 Вперше в історії національного виноробства одразу два вина з України отримали золоті медалі на найвпливовішому дегустаційному конкурсі Decanter World Wine Awards 2021 🙌🏻 170 винних світових експертів, майже два тижні сліпих дегустацій, 18 000 вин з 56 країн світу — такий він, один з найбільших конкурсів вина світу. За словами організаторів, цьогоріч вони отримали найбільшу кількість зразків вин! Дві золоті медалі з Лондону привезли ваші невгамовні винороби SHABO. Що ж, зустрічайте вина, що отримали по 95 балів від експертного журі Decanter та в котре заявили на весь світ про Україну, як винробну державу: 🥇Шардоне SHABO Grande Reserve 2015 🥇Каберне SHABO Grande Reserve 2017 Це історична подія в виноробній галузі нашої держави, яка зміцнює позиції «Бренду українського вина» на винній мапі світу 🍷 Україна привезла 29 відзнак з цього конкурсу, 16 з них — продукції SHABO! Більшість нагород отримали вина колекції Grande Reserve. Тож відкривайте для себе світ українських вин, визнаних у світі. Та, звісно ж, пишайтеся власним вином 😌 Більш детально про переможців Decanter World Wine Awards 2021 розкажемо найближчим часом 😉 |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.
Останні новини:
09:18 24.06.2026
09:08 24.06.2026
08:54 24.06.2026
08:42 24.06.2026
17:44 23.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.016 |