![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Одеська компанія «Левада» за допомогу ЗСУ отримала від бійців уламок збитого російського бойового літака (відео)
13:47 / 08.05.2023
ОДЕСА, 08 ТРАВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеський виробник заморожених напівфабрикатів «Левада» за допомогу Захисникам України отримав від них у подарунок шматок ворожого літака Су-30СМ, який було збито в Харківській області. Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці компанії «Левада». В повідомленні «Левади» сказано: Наразі завершилась наша акція «Розкатаємо ворога разом», де ми разом із вами перераховували кошти до різних благодійних фондів 💙💛 Фонду «Армія СОС» було перераховано майже 300 тисяч гривень. На знак подяки їхня команда надіслала нам трофей. Шматок ворожого літака СУ, який було збито на Харківщині. Ми продовжуємо працювати, разом наближаючи нашу перемогу! |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».
Останні новини:
17:38 05.06.2026
16:27 05.06.2026
16:22 05.06.2026
15:47 05.06.2026
14:04 05.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.018 |