![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Вина SHABO отримали найпрестижнішу міжнародну нагороду на Decanter World Wine Awards
15:59 / 08.06.2023
ОДЕСА, 08 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO отримало «платину» на найпрестижнішому міжнародному професійному конкурсі Decanter World Wine Awards. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO. В повідомленні підприємства сказано: Platinum для українського вина! Вино SHABO отримало платинову медаль на Decanter World Wine Awards — найпрестижнішому у світі винному конкурсі. Це — перша платина для України за всю історію Decanter. Таку винагороду отримують менше 0,68% з 18 250 представлених на конкурсі вин. У 2021 році SHABO першими принесли до скарбниці міжнародних нагород для українських вин дві золоті медалі Decanter: SHABO Шардоне Grande Reserve 2015 та SHABO Каберне Grande Reserve 2017. Платина цього року — для SHABO Muscat Ottonel Limited Edition 2016 — великий крок вперед до світового визнання українських вин. Ви тільки уявіть собі масштаб! Майже 20 тисяч вин з 57 країн, 236 міжнародних винних експертів, включаючи 53 «Masters of Wine» та 16 «Master Sommeliers», які приїхали з 30 країн. І всі ці імениті судді, зіркові експерти та талановиті регіональні винні спеціалісти під час сліпих дегустацій оцінювали кожен ковток у келиху! Золотих медалістів обирають після трьох дегустацій, а платинових — після додаткової дегустації, яку проводять головні члени журі. Крім того, у цьому році вина SHABO отримали на Decanter інші нагороди, про які ми розповімо у наступних публікаціях. Горді представляти Україну та великі українські вина, що далі набувають визнання. Такі нагороди закарбовують місце України на винній мапі світу! Вина-переможці SHABO 2023-го року доступні в один клік за посиланням |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
17:34 19.02.2026
17:05 19.02.2026
16:58 19.02.2026
16:08 19.02.2026
15:39 19.02.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.045 |