ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



В SHABO презентували «ідеальне десертне вино»
14:43 / 10.11.2023
Бізнес

ОДЕСА, 10 ЛИСТОПАДА 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO представляє ексклюзивний Ice wine.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO.

В повідомленні підприємства сказано:

SHABO Ice wine — ідеальне десертне вино!

Біле вино виготовлене з сорту винограду Рислінг Рейнський, червоне — з сортів Каберне Совіньйон, Каберне Фран та Піно Нуар, а рожеве — з Каберне Совіньйон, Мерло та Піно Грі. Лози усіх цих сортів були придбані в Європі та висаджені в теруарі Шабо на спеціально дібраних ділянках.

Ця колекція є ексклюзивною, адже за сезон ми виготовляємо лише до 3000 пляшок. «Крижане вино» виготовляється за вкрай рідкісною в Україні технологією Iced wine, коли натуральна солодкість вина — це результат делікатного заморожування винограду. А для створення всього лише однієї пляшки «крижаного вина» об’ємом 0,375 літра, використовується більше ніж 15 кілограмів винограду.

Унікальне вино, яке точно варте вашої уваги! Замовляйте на сайті shabo.ua


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
08:52 17.06.2026
08:18 17.06.2026
08:15 17.06.2026
18:33 16.06.2026
17:52 16.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.017