ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



SHABO представляє унікальні твори мистецтва
13:07 / 27.05.2025
Бізнес

ОДЕСА, 27 ТРАВНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO запрошує до свого Центру культури вина, де, експонуються потужні мистецькі твори.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO.

В повідомленні підприємства сказано:

Мистецтво, народжене на виноградниках SHABO

У Центрі культури вина SHABO мистецтво і виноробство зливаються в єдину історію, втілену в унікальних скульптурах видатного українського митця Михайла Реви. Його роботи не лише прикрашають простір SHABO, а й наповнюють його глибоким змістом, емоцією та пошаною до природи.

🍇 «Виноградна кісточка» — скульптура, що вражає своєю символічністю та масштабом. Вона уособлює життя, відродження й нерозривний зв’язок людини з природою. Голова скульптури прикрашена золотою тарою — точною копією справжньої шабської кореневласної лози.

Художник говорить: «Щоб до кінця зрозуміти виноградну лозу, потрібно навчитися насолоджуватись вином — благородним напоєм, подарованим природою і втіленим руками людини».

«Лики лози» — особлива робота Михайла Реви, створена спеціально для SHABO. Вона розповідає історію винограду — від ніжної лози до вишуканого вина. Вісім масок — це глибока символіка:

🌿 4 пори року,

🌿 4 сорти винограду SHABO (Каберне Совіньйон, Мерло, Шардоне, Тельті-Курук).

Кожен «лик» створений із натуральних елементів виноградної лози та відображає емоційний стан природи й людини. Це мистецтво, що розкриває гармонію між землею, сонцем і людьми, які щодня створюють вино з душею ❤️

✨ Відкрийте для себе цю унікальну синергію мистецтва й виноробства.

Завітайте до SHABO — відчуйте, як народжуються великі вина і великі історії.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал о стипендии на магистратуру в SET University
65 стипендий — это 65 специалистов, которые остались в Украине, чтобы развиваться и вносить конкретный вклад в развитие технологического сектора. Мы увидели результат и приняли решение расширить программу в этом году.

Галерея #ARTODESSA Літнього театру Міського саду запрошує на виставку фоторобіт Георгія Гергаї «ЕНСО»
Георгій Вікторович Гергая — одеський фотограф, Почесний член НСФХУ. Виставка присвячена 85-річчю автора. В експозиції представлені автопортрети з проекту “ЕНСО”. Проект створено при підтримці Одеської обласної організації НСФХУ.

Останні новини:
15:34 17.05.2026
10:58 17.05.2026
10:55 17.05.2026
10:51 17.05.2026
10:48 17.05.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.013