ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Вина SHABO – в одному з найвідоміших ресторанів Америки
17:42 / 20.08.2025
Бізнес

ОДЕСА, 20 СЕРПНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO продовжує успішно представляти Україну на міжнародній арені.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO.

В повідомленні підприємства сказано:

Вина SHABO — у меню легендарного ресторану Zaytinya у США!

Ми з великою гордістю повідомляємо: відтепер українські вина SHABO представлені ще в одному з найвідоміших ресторанів Америки — Zaytinya, що входить до José Andrés Group. Це не просто гастрономічне досягнення — це символ поваги до української культури, смаку та майстерності виноробства🍇

Цей ресторан належить шефу @chefjoseandres — людині з великим серцем, яка у найважчі часи для України стала справжнім другом. Його команда World Central Kitchen доставляла їжу в найгарячіші точки війни, підтримуючи мільйони українців.

Це більше, ніж допомога — це приклад людяності, що надихає.

Сьогодні світ об’єднується навколо справжніх цінностей🙌

А ми раді бути частиною цієї історії. Завітайте до @Zaytinya, щоб відчути смак України — у кожному келиху SHABO


Пошук:
розширений

Игорь Коваль
Дискусійний клуб: Китай – нова наддержава? 🌏
У подкасті одеських полiтологiв «Дискусійний клуб Ігоря Коваля» говоримо про роль Китаю у світі та що це означає для України. Дивіться зараз!

Його пісні зігріють всіх! CHEEV 7 грудня в Одесі з грандіозним концертом
7 грудня надзвичайний CHEEV з великим концертом виступить в Одесі. Початок о 18.00 у філармонії.

Останні новини:
15:46 05.12.2025
15:00 05.12.2025
14:57 05.12.2025
14:34 05.12.2025
13:49 05.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.016