ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



SHABO оголошує весняний фотоконкурс з цінними подарунками
17:20 / 20.02.2026
SHABO оголошує весняний фотоконкурс з цінними подарунками

ОДЕСА, 20 ЛЮТОГО 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO з 20 лютого до 6 березня проводить фотоконкурс, переможця якого чекають цінні подарунки.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO.

В повідомленні підприємства сказано:

Весна – у повітрі 🌷 Зустріньте її з натхненням та Shabo!

Ми оголошуємо ФОТОКОНКУРС, щоб разом з вами створити галерею

щасливих спогадів, наповнену посмішками та вином.

🗓 З 20 лютого до 6 березня включно поділіться своїм атмосферним фото з пляшкою Shabo – і отримайте шанс стати переможцем, на якого чекають ЦІННІ ПОДАРУНКИ. Які – ми збережемо у секреті до самого фіналу 🤫

Як взяти участь:

✔️ підпишіться на сторінку @shabo.ua в Instagram

✔️ зробіть естетичне фото вас або вас та друзів з будь-яким продуктом SHABO (має бути добре видно продукт)

✔️ опублікуйте фото у своєму профілі в Instagram як пост

✔️ відмітьте на фото або у тексті сторінку @shabo.ua

❗️ ВАЖЛИВО:

У конкурсі беруть участь тільки реальні фотографії без використання ШІ.

На фото НЕ можуть бути зображені інші алкогольні бренди, окрім Shabo.

На фото НЕ можуть бути зображені вагітні жінки та неповнолітні.

Фото НЕ має бути надто відвертим.

На фото НЕ має бути зображено вживання алкоголю.

Переможця фотоконкурсу ми оберемо разом з вами. Голосування за найкращу світлину відбудеться у сторіз на сторінці @shabo.ua 7 березня. Результати оголосимо 8 березня.

Чекаємо на ваші фото з нетерпінням ❤️

Візьміть до уваги:

Беручи участь у фотоконкурсі, ви надає згоду ТОВ «ПТК ШАБО» на обробку ваших персональних даних

відповідно до чинного законодавства України з метою проведення фотоконкурсу, визначення переможців та комунікації з учасниками.

Також учасник надає ТОВ «ПТК ШАБО» дозвіл на

використання, публікацію та поширення конкурсних

фотографій у соціальних мережах бренду SHABO із

зазначенням авторства.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
17:38 05.06.2026
16:27 05.06.2026
16:22 05.06.2026
15:47 05.06.2026
14:04 05.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014