![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В SHABO презентували найбільш «дієтичне» ігристе
17:36 / 06.08.2026
ОДЕСА, 06 СЕРПНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO продовжує дбати про підвищення культури споживання вина в Україні. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO. В повідомленні підприємства сказано: Любите солодке ігристе, але слідкуєте за фігурою? Тоді спробуйте SHABO Limited Edition Natural Rose. Воно не містить жодного граму доданого цукру! Для створення цього ігристого ми застосовуємо унікальну технологію швидкого охолодження: зупиняємо бродіння вина шляхом зниження температури до -3 °C. Далі витримуємо його на тонкому осаді за температури не вище -2 °C. За таких умов цукор у винограді не ферментується. Вино виходить солодке на смак, але тільки завдяки натуральним цукрам виноградної ягоди. На смак Limited Edition Natural Rose – свіже та легке, а в ароматі відчуваються нотки полуниці, малини та пелюстків троянд. Купити SHABO Limited Edition Natural Rose ви можете в інтернет-магазині shabo.ua або будь-якому фізичному магазині вашого міста. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
SET University і Tokarev Foundation відкрили стипендію на навчання в Берклі. Ініціатива дозволить будь-якому громадянину України подати заявку та отримати компенсацію 100% вартості дворічної програми. Йдеться про 178 000 доларів. Стипендія покриває лише витрати на навчання, а вступ і підготовку документів кандидат здійснює самостійно. Про це розповів Сергій Токарєв — інвестор і засновник Tokarev Foundation.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
Останні новини:
17:23 06.08.2026
17:13 06.08.2026
16:47 06.08.2026
14:11 06.08.2026
13:04 06.08.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |