ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Без нормальной работы правительства мы не сможем поднять сельхозпроизводство», — Николай Скорик
17:28 / 17.11.2009

ОДЕССА, 17 НОЯБРЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесского областного совета Николай Скорик считает, что без нормальной работы правительства область не сможет поднять сельскохозяйственное производство, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение Н. Скорик выразил сегодня, 17 ноября, в ходе общения с журналистами.

Как отметил Н. Скорик, «в облсовете есть много споров в отношении размеров компенсации на животноводство, которая выделяется из областного бюджета».

«Но, честно говоря, это не решает проблемы животноводства. Можно дать немного больше денег, но, когда правительство дает возможность ввозить в Украину мясо непонятного происхождения по 6 центов за килограмм, то никакой рынок этого не выдержит. А цена любого бизнеса определяется рынком. И, если мы не сделаем на этом рынке нормальную цивилизованную конкуренцию, и, если мы не будем заниматься разумным лоббизмом нашего товаропроизводителя, никакой производитель не выдержит. И даже те малые ростки, которые сегодня пробиваются и в крупнотоварном производстве крупного рогатого скота, и в свиноводстве, и в птицеводстве, не смогут нормально развиваться. Без нормального рынка ничего не изменится. Поднять село без нормальной ситуации на рынке и без нормальной работы правительства мы не сможем», — подчеркнул председатель облсовета.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Одеська національна опера 26 та 27 грудня запрошує на заключні у 2025 році покази балету «Снігова Королева»
Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.

Останні новини:
17:42 14.01.2026
16:54 14.01.2026
16:07 14.01.2026
15:40 14.01.2026
15:09 14.01.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.151