ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Украинское общество еще не готово распоряжаться землей грамотно», — мнение
17:35 / 20.05.2011

ОДЕССА, 20 МАЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Председатель Одесской городской организации ВО «Свобода» Андрей Маляс считает, что украинское общество еще не готово распоряжаться землей грамотно, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом А. Маляс сообщил сегодня, 20 мая, в ходе пресс-конференции «Кто боится социальной акции националистов в Одессе против продажи украинской земли?», отвечая на вопрос, почему их организация выступает против отмены моратория на продажу земли.

«Украинское общество, наши селяне не готовы распоряжаться этой землей грамотно. Это происходит потому, что государством созданы такие условия, чтобы земля ничего не стоила. Хотя мы понимаем, что это последняя наша ценность. Сейчас созданы условия для того, чтобы землю просто украсть у людей. Около 400 гривен за гектар земли — это не настоящая ее стоимость», — сказал он.

Как добавил председатель Одесской областной организации ВО «Свобода» Павел Кириленко, «ВО «Свобода» выступает за то, чтоб земля могла передаваться по наследству, но продаваться могла только государству. Ведь земля сейчас превращается в наиболее стратегический товар».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
14:25 20.02.2026
14:15 20.02.2026
13:49 20.02.2026
13:27 20.02.2026
12:30 20.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.076