ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одесская область находится в пятерке лучших в Украине по показателю ввода в эксплуатацию жилья
15:04 / 26.01.2012

ОДЕССА, 26 ЯНВАРЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесская область находится в пятерке лучших в Украине по показателю ввода в эксплуатацию жилья, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 26 января, сообщил начальник Главного управления экономики Одесской областной государственной администрации Олег Муратов на пресс-конференции.

«Из позитива, хотелось бы сказать, что введено в эксплуатацию практически 800 тыс. кв. м жилья. Цифра уточняется, но порядок цифр приблизительно такой. Это на четверть больше, чем в 2010 году. По этому показателю область находится в пятерке лучших в Украине», — отметил О. Муратов.


Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.

Останні новини:
14:47 22.04.2026
14:08 22.04.2026
13:33 22.04.2026
12:17 22.04.2026
11:54 22.04.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.689