ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Прирост строительства жилья в области достигнут в основном за счет введения ЖК «Радужный»», — УКС ОГА
15:05 / 08.09.2014

ОДЕССА, 08 СЕНТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Начальник Управления капитального строительства Одесской ОГА Иван Стас заявил, что прирост строительства жилья в Одесской области за первое полугодие по сравнению с аналогичным прошлогодним показателем достигнут в основном за счет введения в эксплуатацию ЖК «Радужный», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление И. Стас сделал сегодня, 8 сентября, в ходе брифинга по ситуации со строительством жилья в Одесской области.

«По жилищному фонду – в целом строительство жилья упало со 100% до 87%. По Одесской области у нас прирост — 126%, но это прирост в основном за счет того, что в Овидиопольском районе на границе с Одессой возведен жилой комплекс «Радужный» — он сдан в эксплуатацию. Поэтому на сегодня такие цифры.

Думаем, что на конец года в целом все-таки по жилищному строительству будет прирост», — отметил он.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
17:38 05.06.2026
16:27 05.06.2026
16:22 05.06.2026
15:47 05.06.2026
14:04 05.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014