ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Современная украинская драматургия предпочтительнее российской», — Александр Копайгора
16:50 / 27.09.2007

ОДЕССА, 27 СЕНТЯБРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Директор Одесского Русского драматического театра Александр Копайгора отметил, что предпочитает современную украинскую драматургию российской, сообщает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом А. Копайгора сообщил агентству сегодня, 27 сентября, на пресс-конференции, посвященной премьере пьесы «Гамлет».

«Если говорить про современную драматургию и ее постановки в театрах, в частности, в нашем, то так уж сложилось, что именно украинская драматургия интересней для меня как директора, для режиссеров и для зрителей. Яркий пример — Александр Мердань. Российская же развивается в области постмодерна, где существует своеобразная интерпретация классики и событий, это своего рода попытка втиснуться в еще существующие щели в драматургии, что выглядит смешно», — подчеркнул А. Копайгора.

Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», 132-й театральный сезон 2007—2008 в Одесском Русском драматическом театре откроется завтра, 28 сентября, премьерой шекспировской пьесы «Гамлет».


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
17:44 17.06.2026
17:35 17.06.2026
16:47 17.06.2026
16:08 17.06.2026
15:50 17.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014