ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Фестиваль французского кино «Марсель в лучах кино» стартует сегодня в Одессе
17:42 / 23.09.2009

ОДЕССА, 23 СЕНТЯБРЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня, 23 сентября, в одесском кинотеатре «Маски» стартует фестиваль французского кино «Марсель в лучах кино», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 23 сентября, сообщили в общественной организации «Альянс Франсез» в ходе пресс-конференции делегации города Марсель.

На пресс-конференции присутствовали Посол Франции в Украине Жак Фор, президент синематеки Марселя Даниэль Армогат, ответственная за сотрудничество в аудио-визуальной сфере Флоранс Келлер, начальник Управления культуры и искусств Одесского городского совета Роман Бродавко, президент «Альянс Франсез» в городе Одесса Алла Нирша и арт-директор кинотеатра «Маски» Ян Юсим.

«В Одессе всегда интересовались французским искусством. Отношениям Одессы и Франции столько лет, сколько нашему городу, — 215, и нет никакого сомнения, что эти отношения заложили особую внутреннюю симпатию к французам и французской культуре», — отметил Роман Бродавко.

Ян Юсим, в свою очередь, отметил, что в планах — в следующем году, в апреле, привезти одесское кино в Марсель.

«Это будет одесская киновесна в Марселе», — отметил арт-директор.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
17:39 12.02.2026
17:03 12.02.2026
16:35 12.02.2026
15:43 12.02.2026
15:32 12.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.254