ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Сегодня я рад работать в Одессе в качестве ди-джея», — Олег Скрипка
14:31 / 05.12.2009

ОДЕССА, 05 ДЕКАБРЯ 2009 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Музыкант, солист группы «Вопли Видоплясова» Олег Скрипка заявил, что он рад выступать в Одессе в качестве ди-джея, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом О. Скрипка сообщил сегодня, 5 декабря, в ходе пресс-конференции в Одессе.

«Я единственный в мире ди-джей, у которого украинская программа. Набор музыки у меня исключительный. Свое диджейство я начал лет 6 назад. Это был совместный проект с Британским Советом. И сегодня я рад работать в Одессе в качестве ди-джея», — отметил музыкант.

Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», вчера, 4 декабря, в Одессе в Выставочном комплексе Морского вокзала Одесского порта в рамках акции «С Украиной в сердце» прошел проект «Этно-диско-вечерницы».

Автор и организатор проекта — музыкант Олег Скрипка. Кроме него, в мероприятии приняли участие «Ле Гранд Оркестра», группа «Мандры» и народная капелла «Чоботы з Бугая».

После Одессы проект посетит Запорожье, Харьков, Киев и Львов.


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Виставка «Невидимі. Стійкість: минуле і сучасність ромів»
4 червня 2026 року у Одеському музеї геноциду «Територія пам’яті» (вул. Садова, 10) відбулося відкриття виставки «Невидимі. Стійкість: минуле і сучасність ромів»

Останні новини:
14:27 14.06.2026
11:26 14.06.2026
11:23 14.06.2026
11:16 14.06.2026
11:14 14.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.015