ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«В Одессе театральное дело поставлено неверно», — мнение
10:02 / 07.10.2010

ОДЕССА, 07 ОКТЯБРЯ 2010 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Народный артист России режиссер Иосиф Райхельгауз считает, что в Одессе театральное дело «поставлено неверно», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом И. Райхельгауз сообщил вчера, 6 октября, в ходе встречи с труппой Одесского театра юного зрителя им. Н. Островского (ТЮЗ).

«Мне кажется, что в Одессе театральное дело поставлено неверно, оно поставлено с ног на голову. Театры практически не финансируются. Это ненормально. У меня студенты, играющие в спектаклях небольшие роли, зарабатываю больше, чем главный режиссер вашего ТЮЗа. Мне просто за это стыдно. Это просто хамство», — сказал он.

«Второе, что я хочу отметить — художественную программу театра должен определять не директор, а художественный руководитель театра. Так как когда директор начинает в эти дела вникать, начинаются проблемы в труппе и т. д.», — добавил режиссер.

При этом И. Райхельгауз считает, что в Одессе очень много талантливых людей.

«Я регулярно провожу в России, Беларуси, в Украине мастер-классы, творческие мастерские, консультации и т. д. Так вот если в каком-то городе России из 40 пришедших ко мне на консультацию один человек окажется талантливым — это будет очень здорово. А в Одессе каждый второй, ну максимум каждый третий очень талантлив, его нужно брать в институт», — сказал он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
09:42 12.02.2026
09:37 12.02.2026
09:23 12.02.2026
09:14 12.02.2026
08:54 12.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.241