ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




«Пьеса «Одесса у океана» должна быть интересна зрителям вне зависимости от принадлежности к этому городу», − мнение
16:08 / 18.04.2011

ОДЕССА, 18 АПРЕЛЯ 2011 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Народный артист Украины, исполнитель главной роли в спектакле «Одесса у океана» Олег Школьник считает, что пьеса «Одесса у океана», которая поставлена в Одесском академическом русском драматическом театре, должна быть интересна зрителям вне зависимости от принадлежности к этому городу, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение О. Школьник выразил сегодня, 18 апреля, в ходе пресс-конференции.

«Вне зависимости от принадлежности зрителей к этому городу, «Одесса у океана» должна быть интересна всем, потому что, в принципе, речь идет о человеческих проблемах», − отметил он.

Как добавил О. Школьник, автор — Виктор Шендерович «написал исключительно глубокую человеческую пьесу».

Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», 22-23 апреля в Одесском академическом русском драматическом театре состоится премьера спектакля «Одесса у океана».


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні новини:
17:40 19.12.2025
16:30 19.12.2025
15:53 19.12.2025
15:36 19.12.2025
15:21 19.12.2025


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.158