![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Очень важно давать дорогу для выхода на сцену молодым и талантливым солистам», — дирижер Оперного театра
09:31 / 23.02.2012
ОДЕССА, 23 ФЕВРАЛЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Главный дирижер Одесского национального академического театра оперы и балета Александру Самоилэ считает, что очень важно «давать дорогу для выхода на сцену» молодым и талантливым солистам , передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом он заявил вчера, 22 февраля, в ходе брифинга, посвященного вводу молодых артистов в оперу «Иоланта». «Очень важно молодым давать дорогу, очень важно их замечать, их поддерживать. На сегодняшний день не так много решают деньги, связи. Много случайностей. И далеко не всегда по справедливости и по правде. Поэтому я хочу, чтобы в центре внимания были молодые и талантливые солисты, чтобы дать им дорогу для выхода на сцену», — отметил главный дирижер. Как ранее сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», 26 февраля в Одесском национальном академическом театре оперы и балета пройдет опера «Иоланта» при участии нового молодого состава. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
Останні новини:
09:14 10.02.2026
08:44 10.02.2026
08:40 10.02.2026
08:38 10.02.2026
08:35 10.02.2026
Повітряні сили ЗСУ: вночі знешкоджено 110 засобів повітряного нападу, запущених росіянами по Україні
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.471 |