ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Рок-марафон в рамках фестиваля «Одесса – рок-столица Украины» пройдет в Одессе 1-2 февраля
15:12 / 21.01.2014

ОДЕССА, 21 ЯНВАРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 1-2 февраля в Одессе пройдет двухдневный рок-марафон в рамках фестиваля «Одесса – рок-столица Украины», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом организатор фестиваля «Одесса – рок-столица Украины» Антон Семенюк сообщил сегодня, 21 января, в ходе пресс-конференции.

«Это уже второй фестиваль, первый был фестиваль «Гонзофест», который прошел 17 августа 2013 года на стадионе «Одескабель». В общем-то, мы поняли, что потребность в роке существует, в настоящем роке, ведь рок – это искусство, и мы об этом знаем и помним. Рок – это не подворотня, это искусство, которому нужно учиться. После успешного фестиваля «Гонзофест» организаторы приняли решение продолжать этот проект, развивать его и, собственно говоря, придумали фестиваль «Одесса – рок-столица Украины». Сначала это был небольшой фестиваль в наших головах, но позже он перерос в первый в Одессе двухдневный рок-марафон, в котором будет участвовать 21 команда. Все это пройдет в Украинском театре – это будет 14 часов музыки, каждый концерт по 7 часов», — заявил А. Семенюк.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні новини:
07:59 17.02.2026
17:26 16.02.2026
17:20 16.02.2026
17:10 16.02.2026
16:50 16.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.418