ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Продленный карантин – искусству не помеха: смотрим оперу «Кармен» онлайн
13:38 / 19.06.2020
Культура

ОДЕССА, 19 ИЮНЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сегодня вечером на Интернет-ресурсах Одесского Национального Академического Театра Оперы и Балета можно будет посмотреть постановку «царицы опер» — «Кармен» Ж.Бизе.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице «Одеська Опера / Odesa Opera».

В сообщении театра сказано:

«Кармен» — Ж.Бізе

«Це шедевр, якому судилося відобразити в собі музичні прагнення цілої епохи» — писав про оперу «Кармен» П.І. Чайковський.

Опера настільки йому сподобалася, що Петро Ілліч навіть вивчив весь клавір напам'ять 😮 і стверджував, що ця опера стане найпопулярнішою в світі. Композитор не помилився. Сьогодні трагічна історія про життя волелюбної циганки у інтерпретації великого французького маестро вважається однією з вершин оперної музики — геніальним, еталонним і неповторним творінням.

Чергова прем’єра оновленої «Кармен» відбулася у Одеському оперному театрі 19 червня 2015 року.

Сьогодні, до 5-ти річчя прем’єри ми проведемо пряму трансляцію опери на нашій сторінці у Фейсбук та нашому You Tube каналі (посилання у першому коменті до цього допису).

Приєднуйтесь до нас о 19.00!

Запис від 19.06.2015

Жорж Бізе

Опера на 4 дії

(виконується з двома антрактами)

Лібрето А. Мельяка та Л. Галеві за мотивами однойменної новели П. Меріме

Тривалість вистави з урахуванням антрактів: 3 години 30 хвилин. Опера виконується французською мовою (супроводжується синхроними титрами українською мовою)

ПОСТАНОВНИКИ:

Диригент-постановник — Олександру Самоїле

Режисер-постановник і балетмейстер-постановник — Георгій Ковтун

Хормейстер-постановник — заслужений діяч мистецтв України Леонід Бутенко

Художник-постановник — заслужений художник України Станіслав Зайцев

Художник по костюмах — Олена Лєснікова

Художник зі світла — В’ячеслав Ушеренко

КАРМЕН, циганка (меццо-сопрано) – Катерина Лян

ДОН ХОЗЕ, сержант (тенор) – Олександр Прокопович Александр Прокопович

ЕСКАМІЛЬО, тореадор (баритон) – Вадим Черніговський

РЕМЕНДАДО, контрабандист (тенор) – Андрій Перфілов Андрей Перфилов (Andrey Perfilov)

ДАНКАЙРО, контрабандист (баритон) –Юрій Дудар Yurii Dudar

ЦУНІГА, капітан (бас) – Сергій Узун Сергей Узун (Sergey Uzun)

МОРАЛЕС, сержант (баритон) – Іван Фляк

МІКАЕЛА, наречена Хозе (сопрано) – Юлія Терещук Юлія Терещук

ФРАСКІТА, циганка (сопрано) – Аліна Ворох Алина Ворох (Alina Vorokh)

МЕРСЕДЕС, циганка (сопрано) – Ганна Літвінова @Анна Литвинова

ДУМКИ КАРМЕН — Марія Рязанцева Masher Rjazantseva

ДУМКИ ХОЗЕ — Богдан Чабанюк Богдан Чабанюк (Bogdan Chabanyuk)

ДУМКИ ЕСКАМІЛЬО — Денис Васильєв

Оркестр, хор, артисти балету та мімансу театра, дитячий хор «Перлини Одеси» (художній керівник – Лариса Гарбуз Лариса Гарбуз (Larissa Garbuz))


Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Книжкове свято на Одещині: ОННБ запрошує на XXVI Всеукраїнську виставку-форум
5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Останні новини:
17:42 02.06.2026
16:34 02.06.2026
16:24 02.06.2026
15:19 02.06.2026
14:07 02.06.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.030