ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
В Одессе проходит конкурс имени Ивана Франко
17:25 / 21.07.2021
Культура

ОДЕССА, 21 ИЮЛЯ 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Жемчужине у моря проходит ежегодный муниципальный конкурс имени Ивана Франко, приуроченный к 30-летию Независимости Украины.

Как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», об этом говорится на Фейсбук-странице Департамента культуры и туризма Одесского городского совета.

В сообщениях Департамента сказано:

В Одесі проводиться щорічний муніципальний конкурс імені І.Я. Франка, приурочений до святкування Дня Незалежності України.

Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:

а) проза;

б) поезія;

в) журналістика;

г) популяризація творчості Івана Франка.

Прийом творів та кандидатур на здобуття премії імені І.Я. Франка — до 1 серпня.

На здобуття премії подаються твори, які популяризують духовність, гуманізм, толерантність, єдність українського народу, розвиток культури та любов до українського літературного слова.

На конкурс приймаються твори українською мовою, що надруковані окремим виданням або у складі збірника, альманаху та видані протягом трьох останніх років перед проведенням поточного конкурсу.

Роботи на конкурс приймаються у Департаменті культури та туризму Одеської міської ради за адресою: вул. Катерининська, 14, 2-й поверх, тел.: 723-63-36.

Нагородження переможців та учасників конкурсу — 27 серпня, у день народження І. Я. Франка.

Засновник конкурсу — Виконавчий комітет Одеської міської ради за ініціативою Департаменту культури та туризму Одеської міської ради і Комунальної установи «Централізована міська бібліотечна система для дорослих».

Мета конкурсу — популяризація літературної та публіцистичної спадщини Івана Франка, привернення уваги до його соціально-гуманістичних ідей, популяризація кращих зразків українського літературного письменства, заохочення та підтримка сучасних українських авторів.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ПОЛУПОБЕДА ОППОЗИЦИИ: ПОЧЕМУ БОЛГАРИЯ НЕ МОЖЕТ ВЫЙТИ ИЗ КРИЗИСА И ПРИ ЧЕМ ЗДЕСЬ РФ
Офіційні результати парламентських виборів в Болгарії ще не оголошені, і зберігається інтрига, хто посяде перше та третє місця, але результат вже зрозумілий - у склад 46-х Народних зборів пройшли ті ж самі шість партій, що й у квітні.

Літературне рандеву «У царині слова»
27 липня 2021 року Одеська обласна організація Національної спілки письменників України і Одеська національна наукова бібліотека презентували спільний новітній проєкт – літературну вітальню «У царині слова». Письменники і поети Одеси, Чорноморська, Южного, Білгород-Дністровського зібрались у затишному літньому дворику бібліотеки, де представили шанувальникам сучасної літератури свої нові твори. Не часто випадає почути літературний твір у виконанні автора, та ще й задати йому декілька питань, особисто поспілкуватися тощо.

Последние новости:
15:01 05.08.2021
14:01 05.08.2021
13:01 05.08.2021
12:46 05.08.2021
11:54 05.08.2021


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 1.074