![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Звернення ОНУ імені І. І. Мечникова на честь дня народження Тараса Шевченка
09:12 / 10.03.2022
ОДЕСА, 10 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Колектив Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова випустив звернення з нагоди Шевченківських днів. Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Новини Одеського університету». У повідомленнях ОНУ сказано: “Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!” 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦 9 березня відзначають день народження відомого поета і письменника Тараса Григоровича Шевченка. Його вірші мають виражений національний характер, сила слова письменника має гострий запит у українському суспільстві. Сьогодні, в такі важкі часи для нашої країни, мільйони громадян відчувають себе одним народом із правом бути вільними, правом обирати майбутнє, почуттям власної гідності і правом жити у власній державі. І сьогодні, як ніколи, актуальні пророцтва великого генія України Т. Г. Шевченка. Не вмирає душа наша, Не вмирає воля. І неситий не виоре На дні моря поле. Не скує душі живої І слова живого. Не понесе слави Бога, Великого Бога. Т.Г. Шевченко, «Кавказ» |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() 5–7 червня 2026 року Одеська національна наукова бібліотека запрошує на головну книжкову подію регіону – XXVI Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».
Останні новини:
15:19 02.06.2026
14:07 02.06.2026
13:56 02.06.2026
13:39 02.06.2026
12:54 02.06.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012 |