ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одеська опера взяла участь в мистецькій акції на підтримку закриття українського неба
15:04 / 13.03.2022
Культура

ОДЕСА, 13 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеський національний академічний театр опери та балету долучився до заходу в підтримку закриття українського неба, який відбувся в центрі Перлини біля моря.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Одеська Опера / Odesa Opera».

У повідомленні театру сказано:

Одне прохання — ЗАКРИТИ НЕБО! ⛅️

Одне бажання — МИР В УКРАЇНІ! 🇺🇦

💭12 березня, у середмісті Одеси, за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та Одеської обласної військової адміністрації, відбулась мистецька акція “Вільне НебоFree Sky”.

⛅️Акція покликана підтримати заклик до країн Заходу та інших держав світу з проханням закрити небо над Україною від ворожих літаків, ракет і бомб, які щоденно руйнують людські життя.

💭Під орудою диригента театру Ігоря Чернецького, у виконанні симфонічного оркестру та хору Одеської Опери, прозвучав “Державний гімн України”, хор з опери Дж.Верді “Набукко”, духовний Гімн України «Молитва за Україну».

🇺🇦Надзвичайно символічним стало виконання композиції Д.Крижанівського “Реве та стогне Дніпр Широкий”. Саме цей потужний музичний твір наводив жахіття на ворога в часи Другої світової війни. Тож сьогодні музиканти Одеської Опери використовують свою музичну зброю.

🔔Наприкінці мистецької акції відбувся брифінг за участі генеральної директорки-художньої керівниці театру Надії Бабіч та артистів Одеської Опери.

🙏🏻🇺🇦Заклик, який сьогодні звучав поблизу мистецької перлини Європи, звучить усією Україною, лине по всьому світу! Віримо, що ми будемо почуті! Адже ми захищаємо свою землю. Ми хочемо жити на своїй квітучій землі і задля цього сьогодні ми вимушені боротися за своє майбутнє.

🙏🏻Благаємо світ стати разом з нами на сторону відваги, світла і справедливості! Закрийте небо над Україною!

✨🇺🇦Миру Україні! Слава Україні!

📸 Дмитро Скворцов, Юрій Литвиненко


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Одеські музиканти під час ракетних атак записали україномовний сингл
Українські музиканти, залишаючись у рідній Одесі, презентували світові новий реліз-триплет. Співачка Людмила Мазур разом із саундпродюсером PlusStepper робили запис власного синглу Richka «Річка» під час сирен повітряної тривоги та гучних вибухів по всій країні. «І це символічно. Адже сила духу нашого народу та світла душа української пісні перемагають агресію» — надсилають музиканти свій меседж. Peace and Love є головним лейтмотивом реггі Reggae і Dub музики, у стилістиці якої працюють музиканти з Одеси. А концепція миру і любові і є тим вектором, що наразі так потрібен кожному.

Последние новости:
14:53 28.05.2022
13:04 28.05.2022
12:05 28.05.2022
10:08 28.05.2022
20:44 27.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.242