ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одеські митці запустили патріотичний проект
20:19 / 18.03.2022

ОДЕСА, 18 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Творча Одеса підтримала українських захисників на культурному фронті: запущено новий патріотичний проект.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

У повідомленнях міськради сказано:

Вже кілька років на сторінці у Facebook Департаменту культури та туризму Одеської міської ради працює творча платформа, де заклади культури розміщують свою інформацію.

Під час воєнного стану платформа стала майданчиком для патріотичного проєкту «#ArtHub_для_наших_героїв», ініційованого Муніципальним театром духової музики ім. О. Саліка та одеськими поетами.

«Своїми виступами ми хочемо підтримати дух наших бійців і населення, наближаючи тим самим перемогу. Ми вже створили ряд патріотичних роликів, які розміщені на соціальних сторінках та творчій платформі Департаменту культури та туризму Одеської міської ради. У них взяли участь наші провідні солісти і музиканти, а також одеські поети. Нас підтримали поети і письменники з інших міст і країн: Нью-Йорка, Талліна, Тарту. Також ми плануємо виступати офлайн і запрошуємо музикантів, які хочуть взяти участь у наших концертах. З 18 березня ми розпочинаємо репетиції концертів для бійців, волонтерів та населення», — розповіла директорка Одеського муніципального театру ім. О. Саліка Ірина Тимах.

У патріотичному проєкті також беруть участь працівники Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Одеси та Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Одеси. Бібліотекарі створюють відеоролики із записом декламації віршів читачами, онлайн-виставок малюнків, виступів бардів і співаків.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
20:02 19.05.2022
19:52 19.05.2022
18:34 19.05.2022
17:23 19.05.2022
16:19 19.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.186