ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одеська опера долучилась до петиції про закриття українського неба
15:18 / 25.03.2022

ОДЕСА, 25 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеський національний академічний театр опери та балету долучився до петиції оперних театрів на підтримку введення обмеженої безпольотної зони над Україною.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Одеська Опера / Odesa Opera».

У повідомленні театру сказано:

«Ми, очільники оперних театрів України, від імені наших колективів, що налічують понад 4000 осіб, закликаємо адміністрацію президента Байдена разом із союзниками по НАТО запровадити обмежену безпольотну зону над Україною»

⚜️Члени Асоціації оперних театрів України та генеральні директори-художні керівники музичних, оперних і балетних театрів, від імені театральних колективів звернулись до НАТО, позачерговий саміт якого відбувається в ці хвилини у Брюсселі.

🔸 До ініціативи долучилась Одеська Опера в особі генеральної директорки-художньої керівниці театру, заслуженої працівниці культури України — Надії Бабіч.

⚡️В листі митці наголосили на тому, що рішення путіна про вторгнення в Україну призводить до руйнування міст, великих жертв серед мирного населення, а також створює гуманітарні катастрофи в окупованих регіонах.

🇺🇦🙏Віримо, що наші щоденні заклики будуть почуті і наше небо отримає жаданий захист!

Національна опера України імені Т. Г. Шевченка

Національна оперета України / National Operetta of Ukraine

Львівська Національна Опера / Lviv National Opera

ХНАТОБ / СХІД OPERA

Kyiv Opera Theatre

Dnipro Opera

#OperaOdesa #StayWithUkraine #FreeSky #NATO #StopRussia #ОдеськаОпера #Україна #НіВійні #ВільнеНебо #НАТО


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
20:02 19.05.2022
19:52 19.05.2022
18:34 19.05.2022
17:23 19.05.2022
16:19 19.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.163