ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Одеські артисти взяли участь у концертах на підтримку України в Італії
13:05 / 06.04.2022

ОДЕСА, 06 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Солістка балету Одеського національного академічного театру опери та балету Катерина Бурдик взяла участь у концертах на підтримку України в Італії.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Одеська Опера / Odesa Opera».

У повідомленні театру сказано:

В ці дні в італійських містах тривають концерти на підтримку України під орудою диригента Альберто Веронезі. На запрошення маестро в концертах бере участь солістка балету Одеської Опери — Катерина Бурдик, а також митчиня з Одеси, викладачка Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової — Гаяне Арутюнян та випускниця стажистської групи Одеської Опери — Ольга Крепс.

💭Італія з перших днів війни продемонструвала ствердну та рішучу позицію щодо України і продовжує робити це сьогодні. Італійці відвідують концерти з українською символікою, а дізнавшись, що у концертах беруть участь артисти з України неодмінно висловлюють свою підтримку особисто.

🙏🏻Надзвичайно емоційним був виступ в посольстві США: “Коли пролунав Гімн України я не стримала емоцій і на моїх очах з'явилися сльози, не стримались і посадовці посольства, які плакали разом зі мною… Це було дуже зворушливо”, — розповідає Катерина. Абсолютно усі люди бажають хоч якось допомогти Україні і навіть пропонують залишитись в Італії: “Але я кажу, що ми залишаємось вдома, в Україні. Ми будемо відстоювати свою державу і разом з нею йти до кінця!”.

🇺🇦🙏🏻🇮🇹Висловлюємо подяку маестро Альберто Веронезі, консулу України в Неаполі Максиму Коваленку, генеральному консулу США Мері Ейвері, колегам та друзям з Італії за підтримку, яка сьогодні звучить прекрасною музикою в Мілані, Барі, Римі, Палермо та інших містах. Віримо, що незабаром українські гастролі театрів мирної, вільної України відбудуться в Італії!

Катюша Бурдик Ольга Крепс Гаянэ Арутюнян

#OperaOdesa #NoWar #StayWithUkraine #Italia #ConcertoUcraina #ОдеськаОпера #НіВійні #Італія


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
20:02 19.05.2022
19:52 19.05.2022
18:34 19.05.2022
17:23 19.05.2022
16:19 19.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.429