ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
ОНУ імені І. І. Мечникова долучається до діджиталізації української культурної спадщини
18:51 / 13.04.2022

ОДЕСА, 13 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Співробітники Наукової бібліотеки Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова взяли участь в онлайн-вебінарі «Save Ukrainian Cultural Heritage in Digital. AllDigital Week 2022».

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Новини Одеського університету».

У повідомленні ОНУ сказано:

На зустрічі була представлена ініціатива «Save Ukrainian Cultural Heritage in Digital» по збереженню культурного надбання у цифровому форматі.

Організатори онлайн-вебінара – Київський національний університет культури і мистецтв, ГО «Оцифрована спадщина», « Інститут музейної справи і пам'яткознавства», «Агенція Європейських Інновацій». Незважаючи на складні воєнні часи, ми продовжуємо спілкування з колегами з різних куточків України та європейської спільнотою. Тема, яка турбує бібліотечну спільноту сьогодні – збереження культурної спадщини в умовах війни. Війна, яка крім людських жертв та руйнувань інфраструктури міст і сіл України, є загрозою для української культурної спадщини.

Відзначимо, що Наукова бібліотека ОНУ успішно діджиталізує університетську книжкову колекцію з 2010 р. Для збереження оцифрованої культурної спадщини та об'єктів культурної спадщини створено окремi сервери. За ці роки бібліотека напрацювала чималий досвід використання цифрових технологій у збереженні книжкового фонду, створенні інформаційних ресурсів та віртуальних книжкових колекцій, періодичних видань.

Бібліотека — це не лише книжки. Це величезна робота людей, які намагаються зберегти історію.

Разом з усiєю Україною прагнемо досягнути перемоги, виконуючі свої безпосередні завдання – захист та збереження української культурної спадщини.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
20:02 19.05.2022
19:52 19.05.2022
18:34 19.05.2022
17:23 19.05.2022
16:19 19.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.126