ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Обладміністрація наполегливо радить одеситам провести Великдень вдома
14:27 / 23.04.2022

ОДЕСА, 23 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеська ОВА опублікувала правила безпеки на Великдень в умовах воєнного стану, передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я».

Про це повідомляють на офіційному телеграм-каналі департаменту інформації та цифрових рішень Одеської міськради.

У повідомленні ОВА сказано:

Великдень у 2022 році ми відзначатимемо в умовах воєнного стану. А це означає, що потрібно буде дотримуватися правил безпеки і дотримуватися комендантської години.

Одеська обласна військова адміністрації повідомляє, що з метою дотримання безпеки усіх мешканців міста і області, парафіян та духовенства, розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, час комендантської години, у Великодню ніч, на території Одеси та Одеської області, встановлюється з 23:00 23 квітня до 05:00 24 квітня.

ЧИ МОЖНА ВІДВІДУВАТИ ХРАМИ У ВЕЛИКОДНЮ НІЧ НА БОГОСЛУЖІННЯ?

Ні! Традиційні нічні богослужіння у храмах будуть проходити за зачиненими дверима виключно за участі духовенства.

У ЯКИЙ ЧАС МОЖНА ВІДВІДУВАТИ ХРАМИ?

Після закінчення комендантської години, починаючи з 5 ранку, але необхідно врахувати час на дорогу до храму не порушуючи комендантську годину.

ЯК БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ОБРЯД ОСВЯЧЕННЯ ЇЖІ НА ВЕЛИКДЕНЬ?

Обряд освячення їжі, на Великдень в храмах, має здійснюватися також без масового скупчення людей, виключно з дотриманням правил безпеки. Радимо не збиратись в групи навіть якщо ви завітаєте до храмів, мати при собі паспорт, для дітей свідоцтво про народження та з розумінням ставитися до можливих перевірок.

Одеська обласна військова адміністрації рекомендує священнослужителям релігійних парафій міста та області, завершити освячення до 13.00.

ЯКЩО ПОВІТРЯНА ТРИВОГА?

Якщо під час богослужінь буде тривога і загроза ракетних ударів, то представники храмів зобов'язані попросити людей перейти в найближчі укриття.

На Великдень буде посилено патрулювання вулиць правоохоронцями та силами Національної гвардії.

Ще раз просимо Вас, шановні одесити та мешканці області, бути обережними, і за можливості, провести свято вдома. Шановні земляки, воїни Збройних Сил України, кожного дня ризикують життями заради вашої безпеки. Не варто нехтувати цією жертвою! Великдень перш не лише у церкві, а перш за все у наших серцях!

Але якщо ви все-таки вирішите відвідати церкву — ретельно продумайте свій шлях і розрахуйте час на дорогу туди та назад.

І нагадуємо, що з 24 квітня й надалі час комендантської години, на території Одеси та Одеської області, встановлюється з 22:00 до 05:00.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
20:02 19.05.2022
19:52 19.05.2022
18:34 19.05.2022
17:23 19.05.2022
16:19 19.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.153