ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Мистецькі школи Одеси проводять марафон «Ми діти вільної країни»
16:41 / 10.05.2022

ОДЕСА, 10 ТРАВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Мистецькі школи Перлини біля моря проводять творчий марафон «Ми діти вільної країни», в якому приймають участі учні, які через російську агресію опинилися за межами України.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Департаменту культури і туризму Одеської міської ради.

В повідомленні, розміщеному на сторінці Департаменту, сказано:

Мистецький марафон «Ми діти вільної країни» 🇺🇦

Волею долі багато учнів мистецьких шкіл міста Одеси сьогодні опинилися за межами України. Продовжуючи заняття в дистанційному режимі зі своїми одеськими викладачами, діти адаптуються до нових умов проживання та успішно інтегруються у творчі та культурні проєкти, що фінансуються Європейським Союзом.

Так, учениця мистецької школи № 11 м. Одеси Маріанна Філіпенко (викладач Т.С. Дьоміна) із задоволення грає у молодіжному симфонічному оркестрі, що створений в рамках проекту Music for the future для підтримки юних музикантів з України, які як біженці вимушено опинилися в Європі. Діти отримують різноманітні заняття, відвідують культурні події та локації, виступають з концертами.

З приводу національного свята Словенії – Дня повстання проти окупанта, юні музиканти мали честь виступити у Президентському палаці. У вітальному слові Президент Словенії Борут Пахор закликав до солідарності з українським народом та підкреслив, що діти заслуговують на мирне життя задля того, щоб розвивати свої таланти та реалізовувати свої мрії.

Діти виконали словенську народну пісню в обробці українського композитора Ірчії Бондаренка.

#РазомДоПеремоги

Все буде Україна!

***

Ознайомитися з роботами різних учасників марафону можна на Фейсбук-сторінці Департаменту культури і туризму Одеської міської ради.


Поиск:
расширенный

Мария Дроздова
«Каждый пришёл сюда со своим уставом, а уйдут уже с общим»: жительница Бучи поделилась с читателями ІА «Контекст-Причорномор’я» опытом несколькодневного пребывания в убежище
Главное правило такого тесного убежищепребыаания — делится, делится всем!!! Едой, водой, лекарствами и одеждой, памперсами и кипятком, новостями с теми, у кого нет связи или интернета, делится юмором и хорошим настроением, делится поддержкой, делится надеждой!!! А без надежды выдержать эти испытания невозможно!

Культурна спадщина України, яку зруйнували та знищили окупанти в перебігу російсько-української війни
Розпочавши війну проти України, Російська Федерація взялася цинічно нищити культурне надбання нашого народу. Музеї, які десятиліттями формували свої колекції, опинилися перед загрозою руйнації. Наразі музейники вживають необхідних заходів для убезпечення своїх фондів у перебігу військових дій. Однак перші тижні війни виявились, на жаль, фатальними для багатьох зібрань України.

Последние новости:
20:02 19.05.2022
19:52 19.05.2022
18:34 19.05.2022
17:23 19.05.2022
16:19 19.05.2022


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 1.250